ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ!!!

Дата: 20.07.2023 09:07

Наразі в різних регіонах України реєструються харчові отруєння та випадки гострої кишкової інфекції, які пов’язані із вживанням небезпечних та неякісних харчових продуктів, враховуючи літній період року та високу температуру повітря.

Для недопущення виникнення та поширення гострих кишкових інфекцій, ботулізму та масових спалахів харчових отруєнь серед населення селищної ради та на виконання вимог Законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням санітарного законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», протокольного рішення № 9 від 12.07.2023 селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері громадського харчування та торгівлі на території селищної ради, необхідно:

1) суворо дотримуватись умов, термінів, правил зберігання і реалізації харчових продуктів, продовольчої сировини, готової продукції;

2) використовувати у закладах воду гарантованої якості;

3) всі приміщення утримувати в належному санітарно-гігієнічному стані, проводити генеральне прибирання з дезінфекцією виробничих, допоміжних приміщень в закладі;

4) суворо дотримуватись правил миття та обробки інвентарю, обладнання, столового та кухонного посуду;

5) всі харчові продукти та продовольча сировина повинні мати належне маркування та супровідні документи, що підтверджують їх походження, безпечність та якість, особливо риба та рибопродукти;

6) всім працівникам регулярно проходити медичний огляд, не залучати до робіт осіб, які не пройшли обов’язкових медичних оглядів і обстежень;

7) дотримуватись правил особистої гігієни працівниками закладу.

Виконавчий комітет селищної ради