На захисті життя і здоров’я

Дата: 14.07.2023 10:18

Наше життя і здоров’я багато в чому залежить від нашої ж поведінки. Проінформованість населення про небезпеку прямопропорційно знижує ризик виникнення лиха.

13.07.2023 року т.в.о. начальника Коростенського РС №1 Ярослава Омельчук провела зустріч з головним інспектором Коростенського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області Віталієм Констянтиновичем Оксенчуком. В ході бесіди було обговорено питання посилення індивідуальної роботи з клієнтами органу пробації з метою недопущення травмування від вибухонебезпечних предметів, особливості перебування людей на територіях, де велися бойові дії та правила поведінки на водоймищах.

Віталій Оксенчук для підоблікових сектору надав інформаційні буклети та провів роз’яснювальну роботу  з метою попередження летальних наслідків у разі виникнення непередбачуваних випадків.

Т.в.о. начальника Коростенського районного сектору №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області