Розвиток на шляху запобігання насильства

Дата: 09.06.2023 11:12

З 05 по 08 червня 2023 року в м. Коростень проходив тренінг для тренерів з питань запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству. Координатором проєкту виступала Даяна Асадчева директорка громадської ініціативи «Ірга», тренеркою  - Ганна Литвинова, юристка ГО «Інсайт».

Участь у навчанні щодо запобігання та продидії домашньому насильству прийняла т.в.о. начальника Коростенського РС №1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Ярослава Омельчук.

Під час тренінгу були обговорені питання алгоритму дій при виявлення фактів домашнього насильства, допомоги постраждалим особам та методи впливу на кривдника з метою недопущення  подібних ситуацій в майбутньому.

Тренінг був дуже цікавим та змістовним. Учасники отримали відповіді на ряд питань, що виникають на практиці при вирішенні проблем пов’язаних з вчиненням домашнього насильства.

Т.в.о. начальника Коростенського районного сектору  №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області