ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, БАЛАНСОУТРИМУВАЧІВ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ, У ТОМУ ЧИСЛІ НАЙПРОСТІШИХ УКРИТТІВ!!!

Дата: 01.06.2023 14:25

Відповідно до пункту 15 частини першої статті 20 Кодексу цивільного захисту України до завдань і обов’язків суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту належить забезпечення дотримання вимог законодавства щодо створення, зберігання, утримання, використання та реконструкції захисних споруд цивільного захисту

Згідно пункту 16 статті 32 Кодексу цивільного захисту України у разі приведення єдиної державної системи цивільного захисту, її складових у режим підвищеної готовності, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного стану та в особливий період захисні споруди цивільного захисту, споруди подвійного призначення, найпростіші укриття незалежно від форми власності повинні приводитись у готовність до прийому населення у термін, що не перевищує 24 годин, крім захисних споруд цивільного захисту, що перебувають у постійній готовності до використання за призначенням.

Враховуючи вищезазначене та з метою забезпечення заходів з укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту повідомляємо про необхідність забезпечення цілодобового доступу населення до захисних споруд цивільного захисту задля збереження життя та здоров’я громадян.

Виконавчий комітет селищної ради