Дата: 30.05.2023 16:00

#ПОРУЧ – ПРОЕКТ БЕЗКОШТОВНОЇ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ У ЖИТОМИРІ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ -undefined №1

Тривалі військові дії в Україні, щоденні повітряні тривоги та невід'ємне стеження за новинами підвищили рівень стресу та тривоги у кожного з нас. Війна та її наслідки вимагають від суспільства невідкладних заходів стосовно психологічної допомоги та підтримки тих, хто постраждав. Тому громадська організація "Роблю Житомир Здоровим" разом з реабілітаційним центром "Трансформація" реалізують проект психо-соціальної допомоги #Поруч, спрямований на надання безкоштовної психо-соціальної допомоги різним групам населення:

• внутрішньо переміщеним особам;
  • військовим які зіткнулись з посттравматичним стресовим розладом та їх сім'ям;
  • біженцям з тимчасово окупованих територій;
  • людям, які мають проблеми з залежностями;
  • та іншим людям які потрапили у складні життєві обставини.

Наша команда спеціалістів та волонтерів пропонує різні форми підтримки, включаючи індивідуальні та групові консультації, тренінги з управління стресом та емоційної підтримки, спрямовані на підвищення рівня стійкості до стресу та загального психологічного благополуччя.

#ПОРУЧ – ПРОЕКТ БЕЗКОШТОВНОЇ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ У ЖИТОМИРІ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ -undefined №2

Психо-соціальну допомогу надають наші психотерапевти, психологи, тренери-консультанти, арт-терапевти, консультанти з хімічних та нехімічних залежностей, молодіжні працівники:

• Навроцький Олександр - психотерапевт, молодіжний працівник, адиктолог, керівник ГО "Роблю Житомир Здоровим".
  • Калюжний Олександр - психолог, консультант з хімічної та нехімічної залежності.
  • Тур Костянтин - тренер-консультант, молодіжний працівник.
  • Грищенко Борис - консультант з хімічної та нехімічної залежності, молодіжний працівник.
  • Унжакова Дарина - арт-терапевт.

Проект #ПОРУЧ є безкоштовним та відкритим для всіх, хто потребує підтримки. Якщо ви потребуєте допомоги, зверніться до нас.

Ми завжди тут, щоб допомогти вам пройти через важкі часи та знайти світло у темряві.
Телефонуйте за номером +38 099 207 08 90