ВІДБУЛАСЬ 28 СЕСІЯ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 29.05.2023 08:50

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

26 травня 2023 року, під головуванням селищного голови Петра Мельника відбулося пленарне засідання чергової 28 сесії селищної ради VIII скликання.

Прийнято ряд рішень, зокрема, відповідно до Постанови Лугинської селищної територіальної виборчої комісії прийнято до відома факт про початок повноважень депутата Лугинської селищної ради Манька Михайла Михайловича, прийнято зміни до бюджету Лугинської територіальної громади, 25 жителям громади надано матеріальну допомогу. Також депутатами одноголосно прийнято ряд рішень по питаннях комунальної власності, з питань земельних відносин, затверджено Схему санітарного очищення населених пунктів Лугинської селищної ради, прийнято Комплексну програму підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2023-2025 роки.

Сесія традиційно пройшла злагоджено та конструктивно.