ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата: 23.05.2023 15:59

ВИШИВАНКА-це не тільки краса, мода, стиль, це наша гордість, символ нашої незламної, волелюбної, прекрасної УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ!

Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка - це частина генетичного коду українця.

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

Сьогодні, ми відзначаємо день вишиванки під час війни! Відзначаємо ще з більшим натхненням, аніж будь коли, бо українці - сильна нація!

До Дня вишиванки проведено:

- виставка вишиванок та вишитих робіт для жителів громади;

- виставка вишиванок та вишитих робіт для ліцеїстів селища;

- флешмоб «Одягни вишиванку»;

- музичне відео-вітання від викладачів та учнів музичної школи;

- книжкові виставки.