Спорт об’єднує всіх в одну команду!

Дата: 19.05.2023 18:45

Фото без опису«Спорт об’єднує всіх в одну команду!» Під таким гаслом відбулися зональні змагання XІI обласної Спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування.

19 травня на зональну районну спартакіаду серед депутатів та працівників місцевого самоврядування прибуло аж дві громади з 14 наявних. Відповідально до цього заходу віднеслися господарі змагань Коростенська міська рада та Лугинська селищна рада. З восьми спортивних дисциплін Лугинській делегації вдалося завоювати три перших місця. Перемогу над своїми суперниками, з рахунком 2:1, здобула команда лугинських волейболістів. Староста Степанівського старостинського округу Медведський Микола переміг свого опонента в швидкі шахи, а староста Липницького старостинського округу Олександр Рябчук був сильнішим в шашках. В інших п'ятьох дисциплінах трошки сильнішими виявилися господарі змагань. Лугинські футзалісти поступилися коростенцям з рахунком 2:1. Вітаємо учасників змагань!