З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Дата: 18.05.2023 11:26

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу.

Вишиванка вважається оберегом від усього поганого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси і міцного здоров’я, а також щастя. В Україні вишивка також символізує і сімейну пам’ять, вірність і любов у сім’ї. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя і свободу в орнаменті вишивок.

Вітаємо всіх з Днем вишиванки! Бажаємо щастя, міцного здоров'я і миру! Нехай рідна земля нас захищає, охороняє від усіх бід і неприємностей, а головне – надає сил, натхнення на нові досягнення!