ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Дата: 12.05.2023 10:05

Шановні медичні сестри!

З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри – прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я!

Медсестра – це перший і незамінний помічник лікаря в справі лікування пацієнта. Мало хто може витримати напружений графік роботи, безсонні ночі, біль і страждання пацієнтів, загрозу інфікування або отримання травми. У цю професію йдуть за покликанням.

В день вашого професійного свята щиро бажаю, щоб те милосердя, любов і піклування, які ви даруєте пацієнтам, верталися до вас сторицею. Міцного вам здоров’я, невичерпної енергії, доброти, любові та справжнього людського щастя!

З повагою

Селищний голова                                                    Петро МЕЛЬНИК