12.06.23 ВІДБУДЕТЬСЯ ТЕСТУВАННЯ НА ЗНАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Дата: 09.05.2023 11:05

Проведення тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації для осіб, які мають намір виконувати функції державного реєстратора та не перебували на посаді державного реєстратора або на іншій посаді, що передбачала виконання функцій державного реєстратора у певного суб’єкта державної реєстрації (далі – тестування), відбудеться 12 червня 2023 року о 10 год. 00 хв., у приміщенні Конгресно-виставкового центру «Парковий» за адресою: м. Київ, Паркова дорога, 16а.

Запити для проходження тестування від суб’єктів приймаються до 17 травня 2023 року (включно).

Днем подання запиту для проходження тестування вважається день фактичного отримання (реєстрації) його Мін’юстом.

Адреса для листування: 01001, м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 13.

Повідомлення про дату, час та місце проведення тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації, а також прізвище, ім’я та по батькові осіб, які запрошуються на таке тестування, розміщуються на офіційному вебсайті Мін’юсту не пізніше ніж за сім календарних днів до дня його проведення.

З актуальною інформацією стосовно тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації можна ознайомитись на вебсайті Міністерства юстиції України у розділі «Напрями діяльності» в рубриці «Визначення професійної компетентності осіб, які мають намір виконувати функції державного реєстратора».

Довідкова інформація за номером телефону: (050) 507-87-90.