8 травня - День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2023 13:26

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Сьогодні, в День пам’яті та примирення і 78-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в селищі Лугини відбулося покладання квітів до Меморіалу полеглим захисникам України, та до підніжжя пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. В заході взяли участь секретар селищної ради Олександр Губарець, заступники селищного голови Віктор Давидюк та Борис Квятковський, працівники організацій, установ та жителі селища.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.

Нині, як і понад 80 років тому, ми боремося з агресором. Однак тепер це — путінська росія. Наша боротьба триває. Ми неодмінно переможемо, бо відстоюємо свободу, демократію, цивілізованість та європейські цінності проти імперських амбіцій країни-терориста.

Загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання. Мітинг завершився виконанням гімну України.