Особистий захист у зв’язку з професійною діяльністю

Дата: 05.05.2023 15:09

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Виконання службових обовязків працівниками  органу пробації часто має ризик для життя і здоровя. Тому вони повинні бути максимально підготовлені до непередбучуваних ситуацій та мають вміти захистити себе.

З метою вдосконалення навиків самооборони та закріплення теоретичних знань на практиці працівникам Коростенського РС №1 та Коростенського РВ №1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області неодноразовим переможцем  спортивних змагань, що посів друге місце в 2021 році на Всеукраїнських змаганнях з рукопашного бою, 3 місце в 2022 році на  загальноукраїнських змаганнях з боротьби «Самбо», зайнявший 2 місце в національних змаганнях з лижної гонки в 2018 році, посівший 1 місце в Житомирській області в 2013 році з армреслінгу, старшим сержантом поліції охорони поліцейським взводу наряду реагування Коростенського РВ УПО в Житомирській області Коронським Віктором Леонідовичем було проведено заняття-тренінг з самозахисту та рукопашного бою.

Тренінг пройшов активно. Віктор Леонідович теоретично та практично пояснив загальні правила та прийоми, дії працівників пробації в разі посягання на їх життя та здоровя  та наголосив на важливість досконалого виконання рухів у разі самооборони.

Начальник Коростенського районного сектору  №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області