Запрошуємо всіх охочих взяти участь у вебінарі «Вплив гендерних стереотипів на молодь»

Дата: 04.05.2023 11:21

Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з ЖОМГО «Паритет» сьогодні, 04 травня,   о 14:00 проводитиметься вебінар «Вплив гендерних стереотипів на молодь».

ідентифікатор: 837 6480 1925

код: 2023

або за посиланням https://us06web.zoom.us/j/83764801925?pwd=eHIvbHZFcEdHeWFIQm83NlVrckN3QT09

Виникнення гендерних стереотипів є причиною застарілих уявлень про світ. Проте світ змінюється і те, що було актуальним кілька десятиріч тому, вже не є актуальним зараз, для молоді.

Спікерка – Наталія ТАРАСЕНКО, гендерна експертка, громадська діячка, Голова Ради ЖОМГО «Паритет», допоможе розкрити та проаналізувати сучасні гендерні стереотипи, що акумулюються у суспільстві, нав’язуються молоді у процесі обрання майбутньої професії та можуть призвести до дискримінації.