ПЛАН роботи в.о. начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та військового обліку громадян виконавчого комітету селищної ради на травень 2023 року

Дата: 02.05.2023 10:35

ПЛАН

1. Інформування Житомирської обласної військової адміністрації та її структурних підрозділів, Коростенської районної військової адміністрації та її структурних підрозділів відповідно до запитуваної інформації.

2. Організація проходження функціонального навчання у сфері цивільного захисту слухачами селищної ради відповідно до плану  комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  Житомирської області.

3. Оповіщення старост старостинських округів селищної ради, а також населення селищної ради щодо загроз повітряної тривоги.

4. Підготовка проектів рішень виконавчого комітету, сесії селищної ради (у разі необхідності).

5. Підготовка, проведення засідань та оформлення протокольних рішень селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

6. Підготовка документів та укладання договорів на виконання мобілізаційних завдань (замовлень).

В.о. начальника відділу з питань надзвичайних

ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи

та військового обліку громадян виконавчого комітету

селищної ради                                                                    Олександр ЯНКОВЕЦЬ