Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі теплова енергія у гарячій воді/парі (ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

Дата: 01.05.2023 13:07
Кількість переглядів: 108

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі теплова енергія у гарячій воді/парі (ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

 (відповідно до пункту 4¹ постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів»)

 

       Закупівля без використання електронної системи на підставі абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12 жовтня 2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості) - відсутність конкуренції з технічних причин, що документально підтверджено, та відповідно до Закону.

       Назва закупівлі: теплова енергія у гарячій воді/парі (ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

       Очікувана вартість предмета закупівлі: 2299500,00 (Два мільйони двісті девяносто девять тисяч п’ятсот) грн без ПДВ.

        Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики визначено визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у цій сфері.

        Обґрунтування розміру бюджетного призначення: згідно з Розпорядженням КМУ від 04.11.2022 р. №988-р редакції затверджено фінансовий план на 2023 рік за бюджетною програмою «Фінансова підтримка газети «Урядовий кур’єр» по КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)». Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових ) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом розрахунку ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Згідно з Розпорядження Київської міської військової адміністрації від 30 вересня 2022 року № 673 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» тариф становить 2162,24 грн Гкал (без ПДВ). Орієнтовний обсяг закупівлі – 274,41 Гкал. Таким чином, очікувана вартість закупівлі – 712 000,00 грн (з ПДВ). Документи, що підтверджують наявність умов для закупівлі без використання електронної системи: зведений перелік суб’єктів природних монополій станом на 31.05.2022 р


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь