До відома бджолярів

Дата: 24.04.2023 08:34

З метою забезпечення стабільної, благополучної епізоотичної ситуації на території Лугинської ОТГ стосовно хвороб бджіл, налагодження більш тісної співпраці із пасічниками в питаннях галузі бджільництва, Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області спільно з спеціалістами Лугинської ОТГ інформує всіх зацікавлених пасічників про те, що 26.04.2023 року о 10.00 годині в приміщенні Лугинської селищної ради буде проведено спільну виробничу нараду по питаннях проведення планових протиепізоотичних заходів на пасіках, порядку реєстрації пасік і видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, розміру плати за надання ветеринарних послуг та ін.

Запрошуємо всіх бджолярів Лугинської ОТГ залучитися до обговорення зазначених питань.