Профілактичні бесіди з учнями та батьками дітей

Дата: 06.04.2023 16:49

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Служба у справах дітей Лугинської селищної ради інформує, що головним спеціалістом служби спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області та поліцейським офіцером Лугинської селищної ради 03 та 06 березня 2023 року були проведені профілактичні бесіди з учнями  сьомого класу Лугинського ліцею та роз’яснювальна бесіда з  батьками дітей Лугинського ліцею № 2 про кримінальну і адміністративну відповідальність щодо паління та вживання алкогольних напоїв неповнолітніми.

Працівник служби звернула увагу батьків на те, що саме вони несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей, а також за скоєння дітьми правопорушень.

Працівниками служби спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Коростенського РУП  ГУНП в Житомирській області та поліцейськими офіцерами громади систематично проводяться профілактичні рейди за місцем проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Проведення профілактичних рейдів – це превентивна міра, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.