ЗВІТ про роботу відділу реєстрації та надання адміністративних послуг виконавчого комітету (ЦНАП) Лугинської селищної ради за березень місяць 2023 року

Дата: 03.04.2023 15:02

ЗВІТ

за березень місяць 2023 року

За березень місяць 2023 року, працівниками відділу, відповідно до переліку адміністративних послуг, які надаються у ЦНАП надано 573 адміністративних послуг. З них: послуг з реєстрації юридичних і фізичних осіб-підприємців – 27; послуг з реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання – 162; видано витягів про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання особи – 333; внесено зміни до реєстру територіальної громади та паспортів громадян України фізичних осіб щодо виправлення адреси – 8; послуг з встановлення статусу та видачі посвідчень багатодітним сім’ям – 9;  послуг з реєстрації колдоговорів та доповнень до них – 1; послуг з надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки – 2; послуги ДЗК – 29; взято на облік внутрішньо переміщених осіб – 2.

Надано відповідей на запити органів державної влади, підприємств, установ, організацій, закладів щодо доступу до персональних даних та відповіді на них – 24.

Від надання платних адміністративних послуг до місцевого бюджету, за березень 2023 року, надійшло 19178 грн.

Спеціалісти відділу діють відповідно до затверджених посадових інструкцій з дотриманням правил внутрішнього трудового розпорядку.