ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 19.03.2023 08:31

Шановні працівники житлово-комунального господарства! Щиро вітаю вас з професійним святом та висловлюю вдячність за нелегку і вкрай важливу роботу – забезпечення комфортних умов життя громадян.

Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу. Ваша робота стосується кожного мешканця, адже завдяки вам стає комфортніше на наших вулицях і в домівках. А ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до своєї роботи — запорука успішного розвитку нашої громади.

У день професійного свята бажаю вам прихильної долі, нових здобутків у вашій важливій справі, невичерпної енергії та професійної удачі. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

Селищний голова                                          Петро МЕЛЬНИК