ЕКОНОМІЧНЕ ВИХОВАННЯ ДОШКІЛЬНЯТ

Дата: 16.03.2023 14:45

15 березня 2023 року на базі Будинку дитячої творчості відбувся семінар – практикум для вихователів закладів дошкільної освіти Лугинської селищної ради  на тему: «Формування економічної досвідченості дошкільників засобами гри».

У методичному заході взяли участь 14 фахівців із дошкільного виховання закладів дошкільної освіти селищної ради та головний спеціаліст сектору з питань дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради Зінаїда ЦАПУК.

Семінар-практикум включав у себе розгляд теоретичного питання, презентацій досвіду роботи з відповідної теми педагогічних колективів Лугинського ЗДО «Сонечко», Жеревецького ЗДО «Золотий ключик», Путиловицького ЗДО «Дзвіночок», перегляду відео-заняття «Достаток починається з бережливості», яку підготував колектив Липниківського ЗДО «Ромашка»,  майстер-класу із зняття тривожності та подолання стресу, що є дуже актуальним у нелегкий для нас усіх час, а також активна участь педагогів у ділових іграх («Мозковий штурм», «Так чи ні»).

Родзинкою методичного заходу стала презентація розвиваючої книги для дітей «Віммельбух», у ході якої  усі учасники семінару мали змогу долучитися до її виготовлення.

Дивлячись на радісні обличчя вихователів можна зробити висновок, що семінар пройшов цікаво, пізнавально та результативно.

Хочеться відзначити та щиро подякувати співорганізаторам та активним учасникам  заходу, а саме педагогічним працівникам Лугинського ЗДО «Сонечко» Любові ВАСИЛЕНКО, Тамарі ЛУКИШІ та Ірині КОВАЛЬОВІЙ! Ви дійсно професіонали своєї справи!

Тримаймо освітній фронт разом!

Головний спеціаліст                                                                        Зінаїда ЦАПУК