14 березня  - День українського добровольця

Дата: 14.03.2023 15:07

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, в День українського добровольця, святкове привітання для Добровольчого формування №1 Лугинської територіальної громади підготували працівники відділу культури та туризму Лугинської селищної ради. Двох добровольців нагороджено Грамотами Лугинської селищної ради за добросовісне і сумлінне виконання обов’язків, успіхи з вогневої та тактичної підготовки, володіння стрілецькою зброєю, високу індивідуальну майстерність, дисциплінованість, активну участь у діяльності формування та з нагоди Дня українського добровольця.
 Захисники-добровольці є прикладом справжньої відваги, мужності та сміливості, адже саме добровольці першими стали на захист незалежності нашої держави, першими зустріли російського окупанта у бою на кордонах України.