Шевченківський тиждень в Лугинській громаді

Дата: 14.03.2023 09:18

Шевченківські дні — чудова нагода вшанувати Кобзаря, дізнатися більше про його життя та творчість, почути його, таку актуальну сьогодні поезію. Його слова сьогодні також воюють та надихають українців і в тилу, і на передовій.

В нашій громаді вже традиційно пройшов Шевченківський тиждень, присвячений життю та творчості великого українського поета.

З нагоди 209 річниці з дня народження Великого Кобзаря в Лугинській громаді вшанували світлу пам’ять Тараса Григоровича Шевченка покладанням квітів до його пам’ятника.

Бібліотекарями громади організовано Шевченківські читання #шевченківські_дні_в_бібліотеці

#Єднаймо_душі_словом_Кобзаря

#флешмоб

Також, у всіх бібліотеках громади були облаштовані книжкові виставки

У групі Відділ культури та туризму Лугинської селищної ради  в мережі фейсбук представлені цікаві факти з життя Кобзаря, вікторини, а також там ви можете переглянути відеозаписи читання всіх учасників флешмобу.

Запрошуємо відвідати нашу сторінку та бути в курсі всіх культурних подій громади.