ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Дата: 14.03.2023 08:20

Щиро вітаю людей, які віддали себе на служіння рідній землі, з Днем українського добровольця!

В Україні 14 березня з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року, відзначається День українського добровольця.

Це і справді люди доброї волі. Вони від усіх своїх сердець та душ творять найблагороднішу справу – захист Батьківщини та народу.

Хочу побажати всім захисникам України, не залежно від того в якому статусі і як ви її захищаєте — ПЕРЕМОГИ! Перемоги над ворогами та віри у світле майбутнє! Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

Селищний голова                          Петро МЕЛЬНИК