Поліцейськими офіцерами громади проведено звіт про результати роботи в 2022 році

Дата: 09.03.2023 16:43

20 грудня 2022 року під чеа засідання 23 сесії селищної ради VІІІ скликання поліцейськими офіцерами Лугинської громади Віталієм Левківським і Віталієм Боряченком проведено звіт про результати роботи в 2022 році. Зокрема, було прозвітовано про забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху, кількість складених адміністративних протоколів та інше.

Одне з головних завдань поліцейських офіцерів громади – запобігти злочинам. Так, поліцейськими офіцерами проводилися акції з дітьми щодо правил дорожнього руху. До всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» були проведені виступи та роз’яснення в загальноосвітніх закладах громади.