ЗВІТ про роботу відділу реєстрації та надання адміністративних послуг виконавчого комітету (ЦНАП) Лугинської селищної ради за січень-лютий місяці 2023 року

Дата: 09.03.2023 08:53

За січень-лютий місяці 2023 року, працівниками відділу, відповідно до переліку адміністративних послуг, які надаються у ЦНАП надано 678 адміністративних послуг. З них: послуг з реєстрації юридичних і фізичних осіб-підприємців – 21; послуг з реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання – 90; видано витягів про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання особи – 431; внесено зміни до реєстру територіальної громади та паспортів громадян України фізичних осіб щодо виправлення адреси – 17; послуг з встановлення статусу та видачі посвідчень багатодітним сім’ям – 18;  послуг з реєстрації колдоговорів та доповнень до них – 1; послуг з надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки – 3; послуги ДЗК – 97; взято на облік внутрішньо переміщених осіб – 8.

Надано відповідей на запити органів державної влади, підприємств, установ, організацій, закладів щодо доступу до персональних даних та відповіді на них – 31.

Надано гуманітарну допомогу у вигляді гігієнічних наборів 15 сім'ям ВПО, одягом - 3 сім'ям ВПО.

Від надання платних адміністративних послуг до місцевого бюджету, за січень-лютий місяці 2023 року, надійшло 22823 грн.

Спеціалісти відділу діють відповідно до затверджених посадових інструкцій з дотриманням правил внутрішнього трудового розпорядку.