ЗВІТ відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лугинської селищної ради за лютий 2023 року

Дата: 09.03.2023 08:51

відділу освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету Лугинської селищної ради

за лютий 2023 року

І.КОЛЕГІЇ,НАРАДИ, ЗАСІДАННЯ,СЕМІНАРИ

1. Участь працівників у робочій нараді з керівниками ЗО селищної ради з питань фінансування освітньої галузі.

ІІ.ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА

1.Здійснено організаційні заходи щодо встановлення «тривожної кнопки» у Кремненському ліцеї, Липниківському ліцеї, Жеревецькому ліцеї та Лугинському ЗДО «Сонечко».

2.Робота зі зверненнями та запитами публічної інформації з питань освіти.

3.Організаційні заходи щодо облаштування класу безпеки на базі Лугинського ліцею.

4. Проведення вибору версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти селищної ради.

5.Сформовано електронні свідоцтва про  початкову освіту в системі  ЄДЕБО.

6.Моніторинг інформації щодо потреби закладів освіти в підключенні до мережі Інтернет  або додатковому мережевому обладнанні.

7.Здійснено контроль за станом захворюваності учасників освітнього процесу на COVID-19.

8. Сформовано та здано звітність:

9. Робота з гул-формами МОН України, Адміністрації Президента України щодо збору інформації про діяльність ЗДО, ЗЗСО та ЗПО селищної ради;

10. Висвітлення діяльності відділу на web-сторінці.

ІІІ.МАСОВІ ЗАХОДИ: КОНКУРСИ, ФЕСТИВАЛІ,

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

1.Організовано та проведено:

-  участь учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у ІІІ (обласному) етапі;

- участь учнів-переможців І етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у ІІ (обласному) етапі Конкурсу;

- участь педагогів Лугинських та Жеревецького ліцеїв у першому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінаціях: Захист України, фізична культура та початкова освіта.

2.Забезпечено:

-  участь здобувачів освіти ЗЗСО у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2023».

- участь педагогічних працівників закладів освіти у роботі курсів підвищення кваліфікації на умовах регіонального замовлення;

- участь вихованців та учнів ЗЗСО та ПЗО в обласних етапах конкурсів, художньо-естетичного, екологічного, спортивного та інших напрямків діяльності;

- участь працівників відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради, педагогів закладів освіти селищної ради в обласних онлайн-нарадах, вебінарах, нетворкінгах з питань  підвищення кваліфікації педагогів, проведення конкурсів різних рівнів.