Спалах сказу в смт Лугини!

Дата: 09.03.2023 08:19

Коростенське районне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє населення Лугинської територіальної громади про те, що 07.03.2023 року в смт Лугини підтверджений випадок сказу тварин в приватному секторі (експертиза №000303 п.м/23 від 07.03.2023 року Житомирської регіональної державної лабораторії ДПСС).

Наразі працівниками Лугинського відділу Житомирської обласної державної лікарні ветеринарної медицини проводяться профілактичні щеплення з метою недопущення розповсюдження вірусу сказу серед домашніх тварин.

Рекомендуємо власникам тварин:

1. дотримуватись діючих правил утримання собак, котів і хижих тварин в населених пунктах України;
  2. доставляти собак і котів в Лугинський відділ Житомирської обласної державної лікарні ветеринарної медицини або при подвірному обході спеціалістами ветеринарної медицини надавати їх для клінічного огляду та профілактичного щеплення проти сказу;
  3. про кожний випадок укусу свійських тварин дикими хижаками, безпритульними чи здичавілими собаками або котами, а також при підозрі на захворювання тварин на сказ, негайно повідомляти установи Держпродспоживслужби.

Закликаємо бути пильними та відповідальними!