Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації територіальної громади Лугинської селищної ради – нежитлової будівлі загальною площею 62,8м².,  яка перебуває на балансі Лугинської селищної ради та розташована

Дата: 28.02.2023 10:30
Кількість переглядів: 127

Фото без опису

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні
об’єкта малої приватизації територіальної громади Лугинської селищної ради –
нежитлової будівлі загальною площею 62,8м².,  яка перебуває на балансі Лугинської селищної ради та розташована за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 7,  смт Лугини, Коростенського району Житомирської області.

Код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації в електронній торговій системі RAS001-UA-20230227-65521

Інформація про об’єкт приватизації:

Дані про об’єкт:

Місцезнаходження об’єкта: Житомирська обл., Коростенський р-н, смт Лугини,  вул. Героїв Небесної Сотні, 7.

Найменування об’єкта: Нежитлова будівля загальною площею 62,8 м.²

Опис об’єкта:

Опис об’єкта: фундамент – бутобетонний, стрічковий, стіни та перегородки – цегла, перекриття – дерево, покрівля – скатна азбоцементна, підлога – дерев’яна. Будівля потребує поточного ремонту.

Рік будівництва – 1956.

Земельна ділянка перебуває у комунальній власності Лугинської селищної ради (кадастровий номер – 1822855101:02:001:0497).

 Балансоутримувач: Орган місцевого самоврядування Лугинська селищна рада, код ЄДРПОУ 04346114

Адреса балансоутримувача: 11301, Житомирська область, Коростенський район,  смт Лугини, вул.М.Грушевського, 2-А

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 04346114

Електронна адреса: lug-sel-rada@ukr.net

 

 

  1. Інформація про електронний аукціон та інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов

 Дата та час проведення аукціону: 22 березня 2023 року, година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. за №432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.

 

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні без умов:

150000,00 грн. (сто п’ятдесят тисяч  гривнень 00 копійок)

Розмір гарантійного внеску: 15000,00 грн без ПДВ.

 

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни:

75000,00 грн. (сімдесят п’ять тисяч гривнень 00 копійок).

Розмір гарантійного внеску: 7500,00 грн без ПДВ.

 

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

75000,00 грн. (сімдесят п’ять тисяч гривнень 00 копійок).

Розмір гарантійного внеску: 7500,00 грн без ПДВ.

 

Розмір реєстраційного внеску: 1340,00 грн. без ПДВ.

Період між аукціоном без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

21 календарний день від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

Крок аукціону на аукціоні без умов1500,00 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

 

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

750,00  грн. (1% від стартової ціни аукціону).

 

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить: 1 крок.

Додаткові умови продажу:

  • Покупець – переможець аукціону відшкодовує витрати, пов’язані із здійсненням заходів з приватизації об’єкта.

Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Лугинської селищної ради годину огляду об’єкта за телефоном: 0977587864 з 0900 до 1800 у робочі дні.  

Організатор аукціону: Орган місцевого самоврядування "Лугинська селищна рада", (код за ЄДРПОУ 04346114).


Адреса: 11301, Житомирська область, Коростенський район,  смт Лугини, вул.М.Грушевського, 2-А

Електронна адреса: lug-sel-rada@ukr.net


Селищний головаМельник Петро Іванович.

  1. Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці - нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

Переможець електронного аукціону:

- підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою:

- укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує на рахунок Продавця  

ГУК у Житомирській обл.. ТГ смт Лугини 31030000, р/р UA718999980314191905000006731 в Казначейство України (ел. адм. подат.),  код ЄДРПОУ 37976485 ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.

 

У разі несплати коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до статті 29 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок ГУК у Житомирській обл. ТГ смт Лугини 21082400, р/р UA028999980314040593000006731 в Казначейство України (ел. адм. подат.), код ЄДРПОУ 37976485  суми сплачені учасниками аукціону реєстраційних внесків протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок ГУК у Житомирській обл. ТГ смт Лугини 31030000, р/р UA718999980314191905000006731 в Казначейство України (ел. адм. подат.),  код ЄДРПОУ 37976485  суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п’яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем.

Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;

для потенційних покупців - юридичних осіб:

  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;
  • документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;
  • інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;
  • остання річна або квартальна фінансова звітність;

документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale.

Голова аукціонної комісії:                                      Квятковський Б.А.

Секретар аукціонної комісії:                                   Ярошовець С.І.

Члени комісії:                                                            Бовсуновська Н.М.

                                                                                    Степанчук Н.М.

                                                                                    Бовсуновська В.С.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь