Відбулося урочисте покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 17.02.2023 10:01

15 лютого за участю керівництва громади та представників спілки ветеранів Афганської війни відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам в селищі Лугини з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Учні та вчителі Липниківського ліцею разом із учасниками бойових дій на території інших держав, старостою села та працівниками культури вшанували пам'ять загиблого в Афганістані та поклали квіти до Меморіалу пам'яті Олексія Мартинчука.

Схиляємо голови у скорботі за українськими воїнами, які віддали своє життя у різні часи нашої непростої історії.