ЛУГИНЩИНА ПРОЩАЄТЬСЯ З ГЕРОЄМ

Дата: 10.02.2023 13:43

За Україну, її незалежність, суверенітет та волю загинув старший сержант, житель селища Лугини, Рафальський Віктор Анатолійович, 1973 р.н.

Військовослужбовець до останнього подиху мужньо виконував свій службовий обов'язок. З 20 квітня 2022 року вважався безвісти зниклим. Та, на жаль, надія близьких, що воїн живий не справдилась.

6 лютого 2023 року тіло Героя було опізнано. Хоробрий захисник загинув неподалік населеного пункту Сулигівка Ізюмського району Харківської області.

Прощання з Героєм відбудеться в неділю, 12 лютого.

Прохання до жителів громади гідно зустріти загиблого Воїна та утворити «живий коридор» орієнтовно об 11 годині від в’їзду в селище Лугини до  храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Подвиг українського військовослужбовця назавжди лишиться в нашій пам’яті.  Щиро співчуваємо рідним та близьким.

Вічна пам’ять Герою…