ПРОФІЛАКТИЧНІ РЕЙДИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Дата: 08.02.2023 15:51

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, контролю за умовами проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, розгляду повідомлень жителів громади, начальником служби у справах дітей, поліцейськими офіцерами Лугинської селищної ради, інспектором сектору ювенальної превенції Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області 08.02.2023 на території Лугинської селищної ради  проведено профілактичний рейд. Під час рейду з батьками проведено роз’яснювальну роботу, в тому числі до батьків, які систематично вживають алкогольні напої, не виконують батьківські обов’язки щодо виховання дітей, здійснено заходи профілактичного, виховного, адміністративного характеру.

Також, перевіряючими було придбано набір продуктів харчування та передано родині зі складними життєвими обставинами, в якій проживають двоє дітей.