На дорогах Житомирщини очікується ожеледиця. Будьте обережні!

Дата: 07.02.2023 18:18

За інформацією Житомирського обласного центру гідрометеорології, 08 лютого у Житомирській області та місті Житомир очікується ожеледиця на дорогах (1 рівня небезпечності — жовтий).

Погодні умови призведуть до порушення руху транспорту на дорогах і вулицях. Саме тому звертаємося до водіїв бути уважними і неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, контролювати швидкість транспортного засобу.

Під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

Водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірне виникнення ожеледиці.