Важлива інформація для власників земельних паїв!

Дата: 02.02.2023 14:05

У 2022 році було запроваджено податок на землю сільськогосподарського призначення, що знаходиться за межами населених пунктів. Сплата за паї починає здійснюватись у 2023 році.

Земельний податок становитиме 1200-1500 грн за 1 га.

Кожен власник земельної ділянки сільськогосподарського призначення отримає до 01 липня 2023 року податкове повідомлення разом із розрахунком даного податку.

Особи, які здають ділянки в оренду та мають підтвердження цього у вигляді договору оренди, який зареєстрований належним чином, від сплати даного податку звільняються.

Всі податкові зобов’язання  у цьому випадку передаються на орендаря.

Звертаємося до власників земельних паїв, які здають свою землю в оренду без укладання договору, або договір не пройшов реєстрацію. Зверніться до орендаря та вимагайте укладання договору і його реєстрацію. Інакше Вам прийдеться сплачувати податок самостійно.