Відбулося пленарне засідання двадцять четвертої сесії Лугинської селищної ради

Дата: 20.01.2023 16:54

Фото без описуФото без опису

Відбулося пленарне засідання чергової двадцять четвертої сесії восьмого скликання Лугинської селищної ради під головуванням селищного голови Петра Мельника.

Хвилиною мовчання депутати  вшанували пам'ять Героїв, що загинули внаслідок збройної агресії росії.

Роботу над сесійними питаннями депутати розпочали з першочергових питань – внесення змін до бюджету Лугинської селищної територіальної громади на 2023 рік, прийняття Програми підтримки добровольчого формування Лугинської територіальної громади №1 на 2023 рік, надання матеріальної допомоги а також надання пільг громадянам з інвалідністю по зору. В ході сесії також прийнято ряд рішень, які стосуються майна комунальної власності.

Сесія традиційно пройшла злагоджено та конструктивно.

Рішення двадцять четвертої сесії будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті селищної ради.