Брифінг щодо моделі вступної кампанії у 2023 році

Дата: 20.01.2023 14:53

20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо моделі вступної кампанії у 2023 році в умовах воєнного стану.

Під час заходу було представлено спільну позицію та напрацювання МОН, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО з організації та формату проведення вступних випробувань з урахуванням безпеки та створення умов для можливості вступу найбільшої кількості українських випускників.

Речники заходу:

▪ Сергій Шкарлет – Міністр освіти і науки України;

▪ Сергій Бабак – народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій;

▪ Юлія Гришина – народний депутат України, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій;

▪ Валерій Бойко – в.о. директора УЦОЯО;

▪ Олег Шаров – генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН.

Онлайн-трансляція  на фейсбук-сторінці та ютуб-каналі https://youtu.be/oiQ7BnG9iRw МОН.