НАЦІОНАЛЬНО - ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Дата: 10.01.2023 13:54

В умовах сьогодення, коли Україна багато років поспіль, ціною життя Героїв
Небесної Сотні, українських військових, добровольців, волонтерів
відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуло
національно-патріотичне  виховання учнівської  молоді.

Становлення української державності, інтеграція України у світове та європейське співтовариство передбачають орієнтацію на людину, її духовну культуру й визначають основні напрями виховної роботи з учнями.

Відповідно Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну  гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018  №845 «Деякі питання  дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання» (зі змінами), Стратегії національно-патріотичного  виховання, затвердженої Указом Президента України від 18.05.2019  №286/2019 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», відповідних наказів Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової  адміністрації:

• рій  «Лелечата» Лугинської гімназії  взяли участь в обласному онлайн-конкурсі «Відун»  (середня вікова група)  та посіли  ІІІ  місце;
  • рій «Кіборги» Лугинського ліцею №2  (середні вікова група) взяли участь в обласному онлайн-конкурсі «Впоряд», присвяченому Дню Збройних Сил України,  посіли  ІІІ місце.