ЧЕРГОВА   ДОПОМОГА   ШВЕЙЦАРСЬКОЇ  ОРГАНІЗАЦІЇ   «ДІТИ  ЧОРНОБИЛЯ» - ПОПОВНЕННЯ  ФОНДІВ  ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

Дата: 04.01.2023 15:31

Шкільні  бібліотекарі  завжди щиро вдячні за подарунки, бо впевнені – вони стануть важливою частинкою фонду, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу, відродженні культури та духовному зростанню і обов’язково знайдуть свого читача.

За рахунок коштів благодійної Швейцарської організації «Діти Чорнобиля» закуплено художню  літературу для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку. Вся подарована література є справжнім скарбом для здобувачів  закладів освіти. Щире спасибі  нашим швейцарським  спонсорам  за безкорисливі дари. Дякуємо всім за тепло сердець, доброту, розуміння, любов до книги і читання.