ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З НОВИМ РОКОМ

Дата: 31.12.2022 18:00

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2023 роком!

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що новий рік принесе зміни на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Сьогодні у всіх нас одна мрія – Перемога, і вона обов’язково здійсниться в 2023 році!

Щиро дякую нашим землякам, які зі зброєю в руках боронять незалежність нашої держави, щоб ми мали можливість спокійно святкувати в рідних домівках, вітати своїх дітей і просто жити.

Щиро зичу вам, дорогі земляки, щастя, здоров’я і добра. Нехай в кожній родині панує спокій і затишок, справдяться найзаповітніші мрії та сподівання!

Нехай новий рік принесе Україні довгоочікувану Перемогу, щоб мир і злагода запанували на всій українській землі, в кожному українському домі!

З найкращими побажаннями

Селищний голова          Петро Мельник