На території Лугинської громади розпочинається реалізація проєкту «Медичний десант»

Дата: 27.12.2022 15:43

За сприяння Лугинської селищної ради, сім’ї Каменчуків (с. Путиловичі) на території громади з 29 грудня поточного року розпочинається реалізація проєкту «Медичний десант», який буде впроваджуватись у 2023 році.

Проєкт передбачає, що протягом даного часу жителям громади надаватиметься безкоштовна кваліфікована медична допомога спеціалістами комунальних медичних установ селищної ради, із залученням фахівців Діагностичного центру (м. Коростень) та лікарів обласних закладів.

Перший виїзд 29.12.2022 року в с. Путиловичі та с. Кремне.

Графік роботи:

З 09:30 до 11:30 с. Путиловичі;

З 12:00 до 14:00 с. Кремне.

Всі бажаючі зможуть отримати кваліфіковану консультацію терапевта, провести лабораторні дослідження, зробити кардіограму.

Про подальшу роботу «Медичного десанту» буде повідомлено пізніше на сайті селищної ради та через старост старостинських округів.