ЛУГИНЩИНА ВТРАТИЛА ЩЕ ДВОХ СВОЇХ ГЕРОЇВ

Дата: 26.12.2022 15:00

Ще в дві родини Лугинщини прийшло непоправне горе. Захищаючи Україну, загинули наші земляки:

Рафальський Денис Олександрович з села Літки, Літківського старостинського округу;

Ярмощук Василь Йосипович з села Липники, Липниківського старостинського округу.

Прощання з Денисом Рафальським відбудеться завтра, 27 грудня, у церкві Різдва Пресвятої Богородиці в смт Лугини. Прохання до жителів громади організувати живий коридор від в’їзду в селище Лугини, аби гідно зустріти Героя.

Прощання з Василем Ярмощуком відбудеться в середу, 28 грудня в с. Липники. Просимо жителів громад гідно зустріти нашого Захисника та провести його в останню дорогу!

Висловлюємо щирі співчуття родинам Героїв та їх близьким! Щиро шануємо пам'ять Воїнів, які віддали своє життя за те, щоб Україна залишилася вільною і незалежною. Вічна пам'ять Захисникам України!

Денис Рафальський

Василь Ярмощук