ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 24.12.2022 17:17

Лугинською селищною радою облаштовано дванадцять пунктів незламності. В смт Лугини пункт незламності розташований за адресою: вулиця Незалежності, 14. Інформативні оголошення про місцезнаходження пункту, з 25 листопада розміщенні на будівлях адмінустанов та закладів торгівлі селища. В ПУНКТІ НЕЗЛАМНОСТІ можна буде отримати доступ до інтернету, підзарядити телефони, павербанки. В адміністративних приміщеннях одинадцяти старостинських округів, за потреби, також можна буде отримати доступ до тепла, обігрітися. Населені пункти де діятимуть пункти незламності: Миролюбів, Жеревці, Липники, Повч, Путиловичі, Кремне, Остапи, Будо-Літки, Красностав, Літки, В.Дивлин. Робота ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ розпочнеться після 24-ої години виникнення НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ.