Планування та перспектива

Дата: 17.12.2022 19:10

Співпраця органу пробації та поліції є важливою складовою хорошої криміногенної ситуації в громаді та одним із шляхів до зменшення  рівня рецидивної злочинності.

16.12.2022 року т.в.о. начальника Корстенського РС №1 Ярослава Омельчук провела спільну нараду з офіцерами Лугинської громади Віталієм Боряченко та Віталієм Левківським.

В ході наради були обговорені питання взаємодії на 2023 рік, графік проведення спільних заходів із підобліковими, стан злочинності на території громади на даний час та методи ефективного впливу на осіб, що систематично вчиняють домашнє насильство.

Офіцерам громади були передані списки підоблікових Коростенського РС №1 та обговорено дати проведення індивідуально-профілактичної роботи із засудженими особами на 1 квартал 2023 року.

Т.в.о. начальника Коростенського РС №1 Ярослава Омельчук