Покладання квітів до Дня ліквідатора

Дата: 14.12.2022 15:47

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС - людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що трапилася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до пам’ятного знаку секретар селищної ради Олександр Губарець та заступник селищного голови Борис Квятковський.

Чорнобильська трагедія – невгамовний біль України, межа в історії людської цивілізації. І ось вже четверте десятиліття ця незагоєна рана ятрить українську землю.

Висловлюємо велику шану ліквідаторам за їх героїчний подвиг. Низький уклін тим, хто ціною власного життя виконав обов’язок перед своїм народом та рідною землею.