7 Грудня відбулась позачергова сесія Лугинської селищної ради 8-го скликання

Дата: 08.12.2022 09:59

7 Грудня відбулась позачергова сесія Лугинської селищної ради 8-го скликання.

Під час засідання, яке проходило під головуванням селищного голови Петра Мельника за участі 17-ти депутатів, було розглянуто ряд питань. Затверджено зміни до статутів закладів дошкільної та позашкільної освіти, прийнято рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям громади, розглянуто земельні питання та питання комунальної власності.

Після закінчення засідання селищний голова Петро Мельник привітав депутатський корпус громади, старост старостинських округів, працівників селищної ради  з професійним святом - Днем місцевого самоврядування. Усім, хто причетний до роботи органів місцевого самоврядування, побажав добра, натхнення, миру в Україні, плідної роботи у справі подальшого розвитку громади.

Святковий настрій присутнім створили працівники відділу культури та туризму селищної ради, які підготували музичне привітання.