5 грудня – Міжнародний день волонтерів

Дата: 05.12.2022 11:22

Сьогодні свято тих, хто з доброї волі і на волонтерських засадах робить добро та допомагає іншим.

Волонтери - це наш потужний фронт допомоги, самовіддачі та самопожертви, це ціла армія безкорисливих людей, які нині працюють і в допомогу військовим, і подекуди – нарівні з воїнами.

З нагоди Міжнародного дня волонтера подяками Лугинської селищної ради відзначено Мокрицького Анатолія Дмитровича, колектив Лугинського ліцею, Лугинського ліцею №2, Лугинського будинку культури відділу культури та туризму селищної ради.

Також щиро дякуємо усім мешканцям громади, які трудяться на волонтерському фронті, зокрема Дмитру Бовсуновському, Ларисі Ходаківській, Марії Бовсуновській та всім, хто надає благодійну допомогу, хто плете сітки, готує їжу, кожному, хто віддає свій час, свої ресурси на допомогу іншим!

На всіх фронтах нашої країни ви робите свою таку важливу і потрібну справу. Пам’ятаймо, що кожна доброчинна справа має важливе значення у боротьбі за волю та незалежність нашої країни!