ЗВІТ про роботу відділу реєстрації та надання адміністративних послуг виконавчого комітету (ЦНАП) Лугинської селищної ради за листопад 2022 року

Дата: 05.12.2022 08:35

За листопад місяць 2022 року, працівниками відділу, відповідно до переліку адміністративних послуг, які надаються у ЦНАП, надано 264 адміністративні послуги. З них: послуг з реєстрації юридичних і фізичних осіб-підприємців – 11; послуг з реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання – 49; видано витягів про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання особи – 157; внесено зміни до реєстру територіальної громади та паспортів громадян України фізичних осіб щодо виправлення адреси – 9; послуг з встановлення статусу та видачі посвідчень багатодітним сім’ям – 1;  відшкодування вартості одноразового проїзду міжміським транспортом  – 1; послуг з надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки – 4; послуги ДЗК – 22; взято на облік внутрішньо переміщених осіб – 11.

Надано відповідей на запити органів державної влади, підприємств, установ, організацій, закладів щодо доступу до персональних даних – 7.

Від надання платних адміністративних послуг до місцевого бюджету, за вересень 2022 року, надійшло 9634,06 грн.

Спеціалісти відділу діють відповідно до затверджених посадових інструкцій з дотриманням правил внутрішнього трудового розпорядку.