Дата: 29.11.2022 18:56

Завтра, 30 листопада, у Лугинській громаді будуть прощатися з двома Героями Дем'янчуком Андрієм Сергійовичем та Курдою Іваном Ігоровичем, життя яких, обірвала жорстока війна.

Дем'янчук Андрій Сергійович народився в селі Путиловичі 21 квітня 1994 року. У Героя залишилась мама та сестри.

Траурна процесія рушить від в’їзду в село близько 10:45.

Курда Іван Ігорович народився та виріс в селі Жеревці. Герою було лише 25. У нього залишились батьки та брат. Зустріч тіла та поховання захисника відбудеться завтра, в першій половині дня.

Глибоко сумуємо та співчуваємо родинам Андрія та Івана. Щира вдячність батькам Героїв за те, що виховали Патріотів й справжніх Захисників України!

Закликаємо жителів громади прийти і віддати останню шану загиблим Воїнам!

Вічна слава та пам’ять полеглим за Україну!