Бібліотека, пробація та Григорій Сковорода

Дата: 29.11.2022 10:26

Григорій Сковорода - це постать в історії нашої держави, що заслуговує поваги поколінь. Це людина, що висотою своєї думки піднялася вище приземлено світу буденності. Це філософ з великої літери, що став взірцем для багатьох.

28.11.2022 року з нагоди 300 річчя від дня народження Г.С. Сковороди, в Коростенському районному секторі філії ДУ "Центр пробації" засудженим, що перебувають на обліку, було надано запрошення до Лугинської центральної районної бібліотеки. Запрошення для того, аби відвідати спеціально підготовлений куточок присвячений цій геніальній людині. Підоблікові сектору у будь-який, зручний для них час, за умови відсутності сигналу "повітряна тривога" зможуть ознайомитися з біографією Г.С. Сковороди, його творами та роботами інших письменників та публіцистів присвячених його творчості.

Є велике сподівання, що візит до бібліотеки стане корисним для розширення світосприйняття засуджених та подарує їм пізнавальний екскурс в світ книги.

Все буде Україна.

Т.в.о. начальника Коростенського РС №1 філії ДУ "Центр пробації" у Житомирській області Ярослава Омельчук