Стан захворюваності на грип та ГРВІ станом на 14.11.2022р

Дата: 15.11.2022 09:00

Фото без описуФото без опису

Протягом останнього тижня, за період з 7 по 13 листопада в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 4581 особа, що на 10,5% хворих більше ніж за попередній тиждень. В тому числі захворіло 2740 дітей (60% від захворівших). Зростання захворюваності відбулося за рахунок дитячого населення, ріст відбувся у кожній віковій групі, в той час як захворюваність дорослого населення знизилась. Госпіталізовано 152 хворих, в тому числі 102 дітей.

Найефективнішим засобом профілактики грипу є вакцинація. Оптимальний час для введення вакцини – початок осені, разом з тим, щеплення рекомендують робити впродовж всього сезону грипу. Вакцинація посилює здатність організму протистояти грипу. Імунітет після введення вакцини формується через 7-14 днів.

Станом на 14 грудня в області щеплено проти грипу 248 осіб. Найбільше щеплень зробили в Коростишівському районі -115 щеплень, Житомирському -26, Олевському 23, м.Бердичів – 34 та м.Житомир – 27 щеплень. Серед груп ризику найбільше щеплено медичних працівників - 85 осіб, 37 осіб з хронічними захворюваннями, та 25 дітей віком до 5 років.

Лугинське управління Держпродспоживслужби